Uroda

Rzęsy Mink od KBarth – postaw na głębokie spojrzenie

Głębokie i piękne spojrzenie to marzenie każdej kobiety, tym bardziej podczas szczególnych dni i uroczystości. Niektóre Panie mają już swoje naturalne, długie rzęsy, które wystarczy podmalować jedynie tuszem dla lepszego efektu. Nie każda jednak ma takie szczęście. Wtedy na pomoc przychodzą idealne rzęsy.

Jest wiele rodzajów, które wyróżniamy: sztuczne na pasku, magnetyczne, a także kępki rzęs. Te ostatnie są najbardziej precyzyjne i perfekcyjnie podkreślą każde oko. Praca z nimi jednak nie zawsze jest łatwa, potrzeba wielu godzin pracy i cierpliwości, aby dojść do perfekcji. Dlatego właśnie przedstawiamy kępki rzęs Mink, od KBarth, idealne dla kosmetyczek. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności i nie chcesz tracić niepotrzebnie czasu, najlepiej udać się do specjalistki, która głębie Twojego oka poprawi w ułamku sekundy!

O firmie

Prowadzona jest ona przez profesjonalną kosmetolog, Katarzynę Barth. Stylistka zajmuje się kosmetykami już od 10 lat, z powołania. Nie tylko wprowadza niesamowite nowości makijażowe na rynek, ale także zachęca do brania udziału w swoich szkoleniach, które prowadzi wraz z innymi, wyspecjalizowanymi w tym kierunku kobietami. Dzięki takim zajęciom dowiesz się dokładnie, jak stylizować, malować, a także doklejać idealne rzęsy.

Rzęsy Mink – rewolucja w makijażu oka

Produkt ten jest niesamowicie miękki i subtelny. Jeżeli jesteś już kosmetyczką to wiesz, że praca z rzęsami nie zawsze jest łatwa, muszą być one idealnie i świetnie dostosowane. Rzęsy Mink właśnie takie są! Są one przyklejone na taśmie od spodu opakowania, dzięki czemu praca z nimi jest łatwa i szybka. Zaoszczędzisz swój czas, ale także czas swojej klientki. Zapewnisz Wam obu również niesamowitą wygodę, ponieważ rzęsy Mink przyklejają się łatwo, ale także bardzo łatwo jest je ściągnąć. Nie uszkodzą naturalnych rzęs klientki, nie wyrwą ich, a także nie podrażnią powieki. W opakowaniu znajduje się ich aż 16 rzędów, dzięki czemu będziesz mogła wybrać idealne dla indywidualnej Pani. Są one bowiem wykonane pod względem “MIX”, czyli producenci nie ograniczyli się do jednej długości w jednym opakowaniu. Ich kolor to głęboka czerń, która idealnie podkreśli oko, ale także zakryje naturalnie rzęsy klientki tak, aby nie wystawały spod kępek.

Produkty KBarth, więc też rzęsy Mink, są w stu procentach przyjazne środowisku oraz biodegradowalne. Nie tylko sam produkt spełnia takie warunki, ale również jego opakowanie, które zostało wykonane z ekologicznego papieru.

Długości rzęs w ofercie KBarth to: B 0,05; B 0,07; B 0,10; B,015; B 0,20; B 0,25; C 0,05; C 0,07; C 0,10; C 0,15; C 0,20; C 0,25; J 0,10; J 0,15 oraz J 0,20.

Dlaczego warto dokleić kępki rzęs?

Jak wcześniej zostało wspomniane, najlepiej robić to przed ważnymi okazjami. Jeżeli jesteś już wprawiona w ich przyklejanie i lepiej się w nich czujesz, możesz to oczywiście robić codziennie przed pracą, czy zwykłymi spotkaniami na mieście.

Kępki rzęs oddają idealną głębie oka oraz nieziemski kolor rzęs. Ich zadaniem jest przyciągnięcie wzroku każdego, kto tylko na Ciebie popatrzy. Są one również świetne, jeśli chcesz ukryć małe niedoskonałości, czy po prostu podkreślić piękno swoich oczu. 

Jaki makijaż powieki do kępek?

Nie ma określonej zasady. Wszystko zależy od tego, jaki w danym dniu ubierzesz kolor kreacji, a nawet jaką planujesz zrobić fryzurę. Kępki jednak idealnie wyglądać będą, jeżeli podmalujesz je na górze, czy czarnym tuszem, czy zrobisz kreskę eyelinerem. Wówczas ich łączenie z powieką zniknie i będą wyglądać bardziej naturalnie.