MarketingModa

Zobacz, jak wykorzystać bluzy z nadrukiem jako narzędzie marketingowe!

Poprzez odzież reklamową można w bardzo ciekawy sposób podnieść prestiż swojej firmy i sprawić, że będzie ona kojarzona przez potencjalnych klientów. Sprawdź, jak ją wykorzystać w codziennej pracy i zamów brandowe nadruki na ubraniach firmowych dla pracowników!

Dlaczego właśnie bluzy z nadrukiem?

Ciepła, bawełniana odzież dla pracowników pomaga im nie tylko komfortowo czuć się w chłodniejsze dni, ale również wspiera utrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz, czyli w kontakcie bezpośrednim z klientami. Doskonale sprawdza się także w działaniach HR na rzecz employer brandingu. Bluza z nadrukiem z logo to sposób na zapewnienie pracownikom wygodnego stroju roboczego, dzięki któremu nie będą musieli narażać prywatnych ubrań na zabrudzenie czy zniszczenie.

Bluza jako sposób na reklamę firmy

Niektóre branże, takie jak siłownie, czy firmy eventowe mogą sobie pozwolić na nieco mniej formalny sposób ubierania się pracowników na czas wykonywania ich codziennych obowiązków. Prezentując się klientom w sklepie, czy podczas wykonywania usług na zewnątrz, utrwalasz obraz spójny z identyfikacją wizualną swojej marki. Dobrze zaprojektowane bluzy z nadrukiem sprawiają, że Twoi pracownicy nie tylko wyróżniają się na tle klientów, ale również pokazują Ciebie jako przedsiębiorcę dbającego o swój brand i marketing.

Odzież z logo – doskonała na eventy zewnętrzne

Oprócz prowadzenia działalności typowo związanej z branżą, w której funkcjonujesz, musisz też dbać o rozwój swojej marki poprzez uczestnictwo w akcjach charytatywnych, targach, konferencjach czy innych branżowych wydarzeniach. To bardzo ważna część inwestycji w brand marketing, pozwalająca pokazać się z jak najlepszej strony i niejako przy okazji promować swoje produkty i usługi. Bluzy z nadrukiem noszone przez hostessy i hostów, a także przedstawicieli firmy na zewnątrz budują Twój wizerunek jako Bluzy z logo firmy jako prezent dla osób z zewnątrz

Bardzo często firmy angażują się w różne akcje pomagające promować ich wizerunek. W ich ramach warto skompletować na przykład drobne upominki dla zwycięzców konkursów czy zawodów sportowych – bluzy z nadrukiem, smycze, torby na zakupy i inne. To niewielka inwestycja, która pozwoli na skojarzenie Twojej firmy z profesjonalizmem i doskonale rozbudowaną siecią marketingową. Ludzie lubią dostawać prezenty – postaw na te najbardziej praktyczne, takie jak bluzy, które z powodzeniem można wykorzystywać do noszenia na co dzień!

Stwórz własną solidną markę dzięki nadrukom na bluzach!

Wybierając drukarnię zaopatrzoną w pełen asortyment odzieży przeznaczonej do zadrukowania, możesz podjąć dobrą decyzję marketingową w działalności swojej firmy. Zaprojektuj nadruki na bluzach, wybierz ich odpowiedni krój i kolorystykę oraz nakład. Od tych parametrów zależy szczegółowa wycena Twojego zamówienia, a następnie skontaktuj się z przedstawicielem drukarni, który pomoże Ci zrealizować wizję idealnej reklamy firmowej.profesjonalnej marki, która w najmniejszym szczególe ma opracowane działania zewnętrzne.