Technologia

Kamera IP WiFi Full HD Ezviz C8T

Kamery IP to coraz popularniejszy sposób na zwiększenie bezpieczeństwa. Chronią przed kradzieżą, włamaniami, pomagają w identyfikacji napastników.

Niestety kamery starszej generacji mają bardzo ograniczony obraz nagrywania, przez co nieraz nie są w stanie zarejestrować tego co najważniejsze. Jak poradzić sobie z tym problemem? Jednym z rozwiązań może być kamera obrotowa. Jednym z takich urządzeń jest Kamera IP WiFi Full HD Ezviz C8T. Sprawdźmy czym się wyróżnia na tle innych propozycji dostępnych na rynku. 

Niewielka, niezawodna i tania kamera Ezviz C8T

Na pierwszy rzut oka bezprzewodowa kamera IP Ezviz C8T ze względu na kompaktowe wymiary oraz bardzo przystępną, niską cenę wydaje się być budżetowym rozwiązaniem, które nie zapewni nam odpowiedniej ochrony. Nic bardziej mylnego. Obrotowy obiektyw monitoruje teren dookoła kamery i jest w stanie nagrywać wyraźny obraz w nocy aż do 30 metrów. Obraz zapisywany przez kamerę Ezviz C8T posiada dobrą rozdzielczość wynoszącą 1080p.

Kamera ta posiada również inne zalety. Odporność na działanie czynników atmosferycznych czy łatwy montaż to tylko niektóre z nich. Nie sposób nie wspomnieć również o dodatkowych funkcjach takich jak wykrywanie sylwetki czy wspomaganie pracy kamery przez sztuczną inteligencję. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to kamera, która rejestruje wyraźny dźwięk, pozwala na oglądanie obrazu na żywo oraz wysyła automatyczne powiadomienia, jeśli czujnik detekcji wykryje ruch. 

Czy warto zdecydować się na zakup Ezviz C8T?

To pytanie zadaje sobie wiele osób poszukujących skutecznego monitoringu dla swojego domu lub firmy. Odpowiedź na nie jest jak najbardziej twierdząca. Bezprzewodowa, dostępna na eltrox.pl kamera Ezviz C8T to propozycja, której cena jest naprawdę atrakcyjna. Możemy więc sporo zaoszczędzić. Jednocześnie nie rezygnujemy wówczas z wysokiej jakości obrazu czy licznych dodatkowych funkcji, które zwiększać będą nasze bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że kamera ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, którzy zdecydowali się na jej zakup.