Międzynarodowy dzień prokastynacji

Szóstego września obchodzimy międzynarodowy dzień prokastynacji. Czemu akurat szóstego września? Nie wiem,. Ale dla zasady można by ten termin przesunąć choć o dzień… I tak co roku. Często to mówisz? – „Zaraz!” – „Już za momencik!” – „A może jednak jutro?” – „Jeszcze tylko chwilka. O taka malusia…” – „chyba nic się nie stanie jeśli… Czytaj dalej Międzynarodowy dzień prokastynacji

Jakie atrakcje dla dzieci możemy postawić w przydomowym ogrodzie?

Ogród pozwala na relaks ale także na dobrą zabawę. Jak możemy sobie umilić w nim czas? Poniżej przedstawiamy subiektywny wybór kilku atrakcji, które możemy postawić w przydomowym ogrodzie. Ich zakup nie powinien zbytnio obciążyć budżetu. Huśtawka ogrodowa Nie chodzi tu o zwykłą huśtawkę dla dzieci dla jednej osoby. Huśtawka ogrodowa jest skrzyżowaniem tego typu sprzętu… Czytaj dalej Jakie atrakcje dla dzieci możemy postawić w przydomowym ogrodzie?

Wypad w Beskidy – co wziąć ze sobą na wyprawę i jak zaplanować wędrówkę?

Na południu Polski u dołu województwa śląskiego znajdują się Beskidy. Są to idealne góry na pierwsze wyprawy. Sprzyja temu wiele czynników, o których mówimy w naszym artykule. Dojazd i trasa W przypadku części tras, można na ich początek podjechać pociągiem (jadącym na przykład z Katowic) w pobliże szczytu. Tak jest w przypadku idealnej na pierwsze… Czytaj dalej Wypad w Beskidy – co wziąć ze sobą na wyprawę i jak zaplanować wędrówkę?